Додайте товари до списку бажань
0
Укр
Опис

Прилипач АгроПАВ Екстра

Тара: каністра 5 л. Препаративна форма: водний розчин. Виробник: компанія "Агрохімічні технології".

Опис: Органосиліконовий прилипач, призначений для додавання до бакових сумішей  гербіцидів, інсектицидів та фунгіцидів. Сприяє покращенню змочувальної здатності готового розчину, допомагає йому краще проникати в організм рослини, що в цілому суттєво підвищує ефективність пестицидної дії.

Склад та механізм дії: Прилипач АгроПАВ Екстра складається з органосиліконових  поверхнево-активних речовин. Вони зменшують поверхневий натяг робочого розчину пестицидів та допомагають краплинам проникати в організм рослин через продихи листків та в організм шкідливих комах через кутикулу.

Переваги препарата:

• Покращує біологічну активність пестицидів, особливо в умовах посухи та підвищеної температури;

• Сприяє кращому покриттю краплями робочого розчину листової поверхні рослин та поверхні шкідливих комах;

• Підвищує ефективність гербіцидів ґрунтової дії;

• Покращує проникаючу здатність пестицидів при гідрофобній структурі рослин, зокрема, на опушеному листі та на листі з восковим нальотом;

• Допомагає створювати надійний гербіцид ний екран;

• Допомагає контролювати складні захворювання рослин, коли потрібно досягти максимальної проникаючої здатності розчину фунгіциду;

• Сприяє зменшенню витрат пестицидів, а отже знижує хімічне навантаження на культури.

Умови застосування: Прилипач АгроПАВ Екстра додають до розчину пестицидів у наступній пропорції: 50-100 мл на 100 л води (0,05-0,1% концентрації), якщо норма виливу робочого розчину складає 200-300 л/га.

В умовах тривалої спеки та викликаної нею посухи концентрація прилипача повинна бути не менше 0,1%, оскільки норму виливу робочого розчину треба збільшити до 300 л/га. Така ж сама концентрація рекомендована при додаванні АгроПАВ Екстра до препаратів контактної дії, коли норма виливу робочого розчину складає 100-200 л/га.

Максимально допустиме дозування – 0,15%. Доцільним воно є тільки у разі змішування прилипача АгроПАВ Екстра з сумішами гербіцидів суцільної дії або десикантами.

Додаткова інформація: Не рекомендується використовувати препарат Агропав Екстра у якості допоміжного засобу в бакових сумішах з пестицидами, які містять мідь.

Прилипач Агропав Екстра 5 л (Сільвет Голд)

Немає в наявності
Артикул: 41529027
2 055 грн
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий

Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.

«Нововю поштою» по Україні — від 70 грн.

Більше інформації про доставку

Оплата кур'єру або післяплата.

Гарантія від виробника від 1 до 3 років.

Новий відгук або коментар
Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати
Вгору